iTero Element FLEX - intraorální skener

Kód: 434
460 000 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Intraorální skenery iTero Element nabízí rychlé zpracování skenování, vylepšenou ergonomii a barevné zobrazení ve vysokém rozlišení, což z nich dělá dokonalého partnera pro každou moderní praxi. Skenery iTero navíc nejsou jen zařízeními pro snímání otisků, jsou mnohem víc. S funkcemi, jako je TimeLapse, můžete pacientům ukázat, jak se jejich zuby pohybují v průběhu času, či jak postupuje gingivální recese. Vidět znamená věřit.

 

Plynulá návaznost na laboratoř či přímo software Exocad

Díky funkčnímu propojení DirectToLab můžete posílat skeny do laboratoře jedním klikem. Laboratoř v okamžiku příjme Vaše data a může provést jejich revizi. Dalším možným přímým propojením je most do softwaru Exocad. iTero a Exocad tvoří jeden komplexní celek zaštítěný firmou Align Technology, maximální kompatibilita a konektivita je tedy zaručena. 

Invisalign integrace

Řešení Invisalign & iTero je jedno extrémně výkonné digitální řešení s prokázanou schopností rozšířit Vaši praxi. Invisalign Outcome Simulator, který je exkluzivně využíván programem iTero, pomáhá pacientům vizualizovat výsledky jejich léčby, provádět úpravy simulací v reálném čase a snadno promítat opravy, extrakce, IPR, atd.

Otevřený STL export

Soubory iTero jsou otevřené STL připravené k odeslání přímo do Vaší laboratoře nebo k exportu z Vašeho cloudového účtu iTero.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: